حفظ حریم شخصی

حفظ حریم شخصی

چراغ جادو  همواره به اطلاعات خصوصی کاربران که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. برای ثبت سفارش، کاربر باید آدرس دقیق پستی و آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را وارد کند. با توجه به پایبندی چراغ جادو  به تمامی قوانین تجارت الکترونیک طی فرآیند خرید، افراد حقیقی برای دریافت فاکتور رسمی باید نام و کد ملی و اشخاص حقوقی باید کد اختصاصی و شناسه ملی را وارد نمایند، از این رو چراغ جادو موظف است در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و تکنولوژی مورد نیاز برای مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد.

اطلاعاتی که کاربر در پروفایل شخصی وارد می‌کند مورد تایید مشتری بوده و تمام مکاتبات و پاسخ ها از طریق آن انجام می گردد، لذا در صورتی که این اطلاعات به صورت کامل و صحیح وارد نشود چراغ جادو جهت صحت ثبت اطلاعات می تواند اطلاعات تکمیلی و بیشتری در خواست نماید.

کلیه ارتباطات چراغ جادو و کاربر (ارتباط با ما، ثبت سفارش و خرید، پاسخ به درخواست ها و  ... ) به صورت الکترونیکی صورت می پذیرد که این ارتباطات از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی انجام می شود. آدرس ایمیل و تلفن ها موجود در پروفایل مشتری به عنوان آدرس ایمیل و تلفن رسمی مورد تایید مشتری تلقی شده و تمام ارتباطات از طریق آن ها صورت می پذیرد.

همچنین چراغ جادو ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و نیز کاربران برای اطلاع از اخبار و رویداد های چراغ جادو میتوانند با عضویت در خبرنامه چراغ جادو از طریق ایمیل و پیامک از کلیه اخبار با خبر شوند.

شماره سامانه ارسال پیامک چراغ جادو 500053333 است که وضعیت ثیت سفارش، خدمات و یا سرویس های ویژه را به اطلاع کاربران می رساند.

در صورت دریافت پیامک از شماره دیگر با عنوان چراغ جادو، تخلف و سوء استفاده از نام چراغ جادو است. در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگرد قانونی آن را به ایمیل Info@chj./ir

  و یا به شماره  41486000-021 اطلاع دهید.

 

چراغ جادو می تواند در راستای قوانین وب سایت نقد و نظرهای کاربران را ویرایش کند و از آنان برای پیگرهای قانونی استفاده نماید. کاربران ضمن استفاده از خدمات سایت، حق ویرایش و استفاده از اطلاعات را در چارچوب قوانین به چراغ جادو می دهند و حق اعتراض را از خود سلب می نمایند. در صورت استفاده از هر یک از خدمات چراغ جادو، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن رمز عبور خود هستند و مسئولیت تمامی فعالیت‌‏های حساب کاربری و یا رمز ورود به عهده کاربران است.

 

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، برعهده خود کاربر بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه چراغ جادو را از خود سلب می‌کند.

چراغ جادو هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه و یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای چراغ جادو وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود از خدمات وب سایت استفاده نموده و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.


همچنین به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که چراغ جادو همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی چراغ جادو و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش خود را به کار می‌گیرد که اطلاعات کاربران را از دسترسی‌های غیرقانونی محفوظ دارد و مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف داده نشود و چراغ جادو حق اعتراض و پیگیری را از طریق مراجع قانونی بنا بر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

 

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی چراغ جادو به نشانیwww.chj.ir می‌باشد.

چراغ جادو  از طریق ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، و یا شماره تماس 41486000-021 با شما تماس می گیرد.

 

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

تلفن تماس: 41486000-021