رویه های ارسال سفارش

رویه های ارسال سفارش

مشتریان عزیز می‌توانند در مراحل خرید از بین شیوه های تحویل روزانه چراغ جادو ، پست پیشتاز یکی را انتخاب کنند. لازم به ذکر است این انتخاب تنها ترجیح خریدار را مشخص می نماید و با توجه به شرایط خاص امکان تغییر روش ارسال به صلاح‌دید کارشناسان واحد مرسولات چراغ جادو وجود خواهد داشت. (در ۹۰ درصد اوقات روش انتخابی، مبنای روش ارسال خواهد بود)

ارسال‌هایی که از طریق چراغ جادو  انجام شود در صورت بروز هرگونه حادثه، توسط چراغ جادو جبران خسارت خواهد شد که باید پس از دریافت کالای حادثه دیده، در مدت 1 ساعت مراتب را به خدمات پس از فروش چراغ جادو اطلاع دهید.

درصورت بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل از طریق پست  جبران خسارت بر عهده شرکت پست است و چراغ جادو تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در جهت تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند. آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در مدت 2 ساعت پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش چراغ جادو  اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت پست و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش چراغ جادو ارسال شود.

 

پست پیشتاز:

با انتخاب ارسال از طریق پست پیشتاز، هزینه ارسال کالا مطابق با قوانین و ضوابط پست پیشتاز محاسبه و به فاکتور اضافه میگردد و چراغ جادو هیچ گونه تعهدی نخواهد داشت.

تحویل روزانه چراغ جادو:

چراغ جادو  از طریق سیستم حمل و نقل خود خریدهایی که با نماد ارسال سریع در سایت چراغ جادو ارائه شده باشند و تا ساعت15:30 هر روز در سایت ثبت سفارش شوند را  به مشتریان عزیز خود در شهر یزد از ساعت 18 الی 22 همان روز تحویل خواهد داد. هزینه ارسال نیز بسته به نرخ تعیین شده در سایت به فاکتور اضافه میگردد.